Kuchyňské prkénko Chef

53160328

Nové

Dřevěné kuchyňské prkénko z bukového masivu pro všechny šéfy v kuchyni. Motiv je vytvořen intarzií, vložením silné vrstvy dubového dřeva, to zajistí motivu jeho barevnou stálost i použitelnost pro krájení nožem. Ideální pro krájení a servírování pokrmů, podávání steaků, kolena nebo přípravu zeleninových a ovocných salátů. Prkénko je ošetřeno olejem na dřevo ve styku s potravinami.

Více informací

Množstevní slevy

MnožstvíCenaUšetříte
3 239 Kč Až do 80 Kč

Parametry

Rozměry (š - v - h)24,5 x 22 x 2 cm
MateriálPřírodní bukové dřevo - tvrdé, málo pružné, poměrně pevné, rovnovláknité, se širokými dřeňovými paprsky a jemnou, pravidelnou texturou. Má světle hnědou až narůžovělou barvu.
Povrchová úpravaOlej
Hmotnost (včetně obalu)0,6 kg

Více informací

Dřevěné kuchyňské prkénko z bukového masivu pro všechny šéfy v kuchyni. Motiv je vytvořen intarzií, vložením silné vrstvy dubového dřeva, to zajistí motivu jeho barevnou stálost i použitelnost pro krájení nožem. Z jedné strany je opatřeno odtékací drážkou, takže vám šťáva z masa a ovoce neuteče. Z druhé strany je hladké. Ideální pro krájení a servírování pokrmů, podávání steaků, kolena nebo přípravu zeleninových a ovocných salátů. Prkénko je ošetřeno olejem na dřevo ve styku s potravinami.

Rozměry (š - v - h) 23 x 2 x 26 cm

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: