Dřevěný traktůrek s vlečkou

53160357

Nové

Traktůrek s vlečkou je vyroben z bukového dřeva a je ošetřen včelím voskem. Vlečka je spojena s traktůrkem pomocí očka a háčku, tudíž ji lze odpojit.

Více informací

Parametry

Rozměry (š - v - h)28 x 9,5 x 6,5 cm
MateriálPřírodní bukové dřevo - tvrdé, málo pružné, poměrně pevné, rovnovláknité, se širokými dřeňovými paprsky a jemnou, pravidelnou texturou. Má světle hnědou až narůžovělou barvu.
Povrchová úpravaVčelí vosk - přírodní produkt - Odolný vůči vodě, vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě a mléku. Zaschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny, odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3.
Hmotnost (včetně obalu)300 g

Více informací

Tato dřevěná hračka na kolečkách zaujme a zabaví každé dítě. Hračky na kolečkách koordinují pohyb malých dětí, podporují jejich motoriku a následnou chůzi. Traktůrek s vlečkou je vyroben z bukového dřeva a je ošetřen včelím voskem. Včelí vosk vyniká naprostou nezávadností i pro alergiky, zároveň dřevo je coby přírodní materiál přirozeně antibakteriální. Vlečka je spojena s traktůrkem pomocí očka a háčku, tudíž ji lze odpojit.

Rozměry (š - v - h): 28 x 9,5 x 6,5 cm

3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: